Smelo zablúďte aj na náš Instagram…

Aktuálne, štátne opatrenia nám poriadne zhatili plány. Prvý decembrový víkend sme boli pozvaní na handmade trh do Košíc a od 6.12. až do 23.12. sme mali byť na Vianočných trhoch v Európa s.c. v Banskej Bystrici.
.
Košice samozrejme nebudú. ( ten východ nám akosi nieje súdený ) a Vianočné trhy v  Európe budú minimálne skrátené no ich existencia je i tak poriadne ohrozená.
.
Zaplavuje nás to smútkom, veľmi sme sa na obe akcie tešili.
.
No nič, nebudeme však vešať hlavu. Na našom e-shope www.tete-art.com nájdete plno Krasotiniek. Krásne šperky pre dámy i pánov. Okrem starších kolekcií i našu novinku inšpirovanú modrotlačou, kolekciu Za horami, za dolami a samozrejme plno prekrásnych, prepracovaných, šitých šperkov.
.
Stále pracujeme na Vašich objednávkach a snažíme sa ako sa len dá, aby ste ich mali čo najskôr doma. Neustále pracujeme i na novinkách, ktoré vám budeme postupne predstavovať a aby sme sa trošku rozveselili, tak si dáme i súťaž, čo vy na to? Chceli by ste?
.
#teteart #nosimteteart
.
.
.
.
.
.
#sperky #opatrenia #nakupujemdoma #tipnadarcek #nakupujpodporuj #nosimslovenske #instaslovakia #vianocezadverami #vianoce2021 #darcekprezenu #darcekpremuza #vianocnetrhy #vianocnydarcek #slovenskesperky #slovenskevyrobky #slovenskamoda #conaseba #dnesnosim #praveslovenske #slovenskatvorba #vianocezarohom #sutaz #chirugickaocel #originaldizajn #slovenskydizajn #slovenskystyl #vyrobenenaslovensku #vyrobenerucne
Aktuálne, štátne opatrenia nám poriadne zhatili plány. Prvý decembrový víkend sme boli pozvaní na handmade trh do Košíc a od 6.12. až do 23.12. sme mali byť na Vianočných trhoch v Európa s.c. v Banskej Bystrici. . Košice samozrejme nebudú. ( ten východ nám akosi nieje súdený ) a Vianočné trhy v Európe budú minimálne skrátené no ich existencia je i tak poriadne ohrozená. . Zaplavuje nás to smútkom, veľmi sme sa na obe akcie tešili. . No nič, nebudeme však vešať hlavu. Na našom e-shope www.tete-art.com nájdete plno Krasotiniek. Krásne šperky pre dámy i pánov. Okrem starších kolekcií i našu novinku inšpirovanú modrotlačou, kolekciu Za horami, za dolami a samozrejme plno prekrásnych, prepracovaných, šitých šperkov. . Stále pracujeme na Vašich objednávkach a snažíme sa ako sa len dá, aby ste ich mali čo najskôr doma. Neustále pracujeme i na novinkách, ktoré vám budeme postupne predstavovať a aby sme sa trošku rozveselili, tak si dáme i súťaž, čo vy na to? Chceli by ste? . #teteart #nosimteteart . . . . . . #sperky #opatrenia #nakupujemdoma #tipnadarcek #nakupujpodporuj #nosimslovenske #instaslovakia #vianocezadverami #vianoce2021 #darcekprezenu #darcekpremuza #vianocnetrhy #vianocnydarcek #slovenskesperky #slovenskevyrobky #slovenskamoda #conaseba #dnesnosim #praveslovenske #slovenskatvorba #vianocezarohom #sutaz #chirugickaocel #originaldizajn #slovenskydizajn #slovenskystyl #vyrobenenaslovensku #vyrobenerucne