Posielame doporučene, prostredníctvom Slovenskej pošty.

 

Cena balného a dopravy v rámci územia Slovenskej republiky je:

  1. a) pri platbe vopred je 2,80€
    b) pri platbe na dobierku je 4,80€
    c) prostredníctvom mailovej komunikácie je možné požiadať o zaslanie tovaru kuriérom Slovenskej pošty. Poštovné sa platí v takomto prípade výlučne vopred a cena je 6,50€

 

Cena balného a dopravy zo Slovenska do Českej republiky je:  

  1. pri platbe vopred je 5€
  2. pri platbe na dobierku je 7€

 

Cena balného a dopravy zo Slovenska do ostatných krajín bude vypočítaná podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty.

Odoslanie tovaru kupujúcemu bude podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho obvykle realizované do štyroch týždňov od pripísania sumy na účet predávajúceho (v prípade bezhotovostnej úhrady kúpnej ceny), resp. odo dňa prijatia objednávky.

 

Osobný odber:  

Osobný odber je možný na Rázusovej 7, Brezno, v priestoroch Fotoslužby Varvara, kde sa nachádza aj vzorková predajňa Tete-Art.
Platbu je v takomto prípade povinné uhradiť vopred na číslo účtu.
Pred vyzdvihnutím objednávky je potrebné počkať na informáciu, ktorú obdržíte mailom o tom, že je Vaša objednávka pripravená na prebratie.
Pred vyzdvihnutím Vašej zásielky, Vám odporúčame prekontrolovať si aktuálne otváracie hodiny Fotoslužby Varvara, ktoré nájdete TU.

 

Pokiaľ potrebujete urgentné doručenie tovaru, respektíve skoršie doručenie tovaru ako do štyroch týždňov, je potrebné nám napísať e-mail s dátumom kedy najneskôr potrebujete mať tovar doručený. Na základe toho bude Vaša objednávka posúdená a následne Vás budeme kontaktovať s odpoveďou, či to je alebo nie je možné z našej strany stihnúť vyrobiť.