Sme manželský pár z malého mesta uprostred slovenska, z Brezna.
Spoločne vystupujeme pod značkou Tete-Art, kde už od roku 2009 tvoríme naše Krasotinky. Tak nazývame naše vlastnoručne vyrobené šperky a doplnky.

Pri práci sa inšpirujeme Slovenskom.
Slovenskou ornamentikou, ľudovou kultúrou, rozprávkami, povesťami a životom na Slovensku ako v minulosti tak i dnes. To všetko sa snažíme prenášať do našich Krasotiniek a usilujeme sa ich tvoriť tradične-netradične, netradične-tradične.
Táto slovná prešmyčka krásne vystihuje celú našu tvorbu.

Od vzniku Tete-Art sme prešli niekoľkými šperkárskymi technikami.
Pri niektorých sme ostali naozaj dlho pri iných kratšie, no na začiatku „Corony,“ sme kompletne zmenili všetky výrobné postupy a začali sme naše Krasotinky tvoriť úplne inak.

Chirugická oceľ je s nami pri našej tvorbe od samých začiatkov a ostali sme jej verný i naďalej.
Práve z nej tvoríme jemné, decentné šperky vhodné na každodenné nosenie.

Okrem týchto minimalistických šperkov pod našimi rukami vznikajú i šperky, ktoré sú tak trochu ich protipólom.
Sofistikované kúsky, prepracované do tých najmenších detajlov. Veselé a farebné ale i jemné a elegantné, také ktoré zaujmú už z diaľky. Také sú šperky ktoré ručne šijeme z tých najkvalitnejších, sklenených korálok a prémiových krištáľov.

Sú to šperky ktoré sa hodia na špeciálne príležitosti ale nájdete medzi nimi i mnohé také, ktoré sú vhodné na bežné, každodenné nosenie.

V našej tvorbe nezabúdame ani na pánov a v našej ponuke, ktorá sa neustále rozširuje nájdete i šperky a doplnky pre nich.

Kvalita, precíznosť a prozákaznícky prístup je niečo na čom si zakladáme, preto veríme, že sa vám bude u nás páčiť.

PS: Nebuďte tuctoví, vykročte z radu…….