Udržateľnosť, je téma ktorou sa zaoberáme i my v dielničke Tete-Art.

Snažíme sa byť maximálne zodpovedný k našej planéte. A keďže si uvedomujeme, že na svete vzniká množstvo odpadu z prebytočných výrobkov a produktov, rozhodli sme sa viesť našu značku iným smerom. Na našom e-shope nájdete množstvo všakovakých krasotiniek, avšak sklad si nedržíme.

Každú našu krasotinku vyrábame až po prijatí vašej objednávky. A na to potrebujeme niekedy len pár dní, no inokedy 3 týždne, až mesiac. Vždy to záleží od našej aktuálne vyťaženosti.

Čo presne to znamená?
Nuž, naša vyťaženosť a teda doba výroby a dodania vždy zaleží od toho, koľko objednávok je pred vami, či sú to malé, pár kusové objednávky, alebo sú to objednávky väčších rozmerov. Napríklad svadobné objednávky alebo objednávky našich obchodných partnerov. Taktiež našu vyťaženosť určuje i to, či objednávku vytvárate počas trhovej sezóny, kedy sme skoro každý víkend na nieakej akcii a musíme sa zásobiť i na ňu, alebo mimo trhovej sezóny….

Avšak vždy, vždy platí, že pokiaľ potrebujete niektorý náš kúsok urgentne, napríklad ako darček pre blízku osobu, stačí nás kontaktovať. Urobíme pre vás prvé-posledné, aby sme vám pomohli túto situáciu zvládnuť. Možno máme daný  kúsok vyrobený a pripravený na víkendový trh, alebo objednávky pred vami niesú urgentné a my vás môžeme posunúť pred ne, alebo možno nájdeme spoločne vynikajúcu alternatívu k danej krasotinke…. Hlavne sa treba ozvať.

Vďaka udržateľnosti viete, že každý kúsok, ktorý si od nás objednáte vyrábame špeciálne pre vás a neberieme ho zo skladu kde by naň sadal prach, ktovie ako dlho a tiež vás môže tešiť fakt, že sa snažíme čo najmenej znečisťovať našu planétu.

Veríme, že nášmu rozhodnutiu rozumiete a zachováte nám vašu priazeň 🙂

Váš tím, Tete-Art