Outdoorové, funkčné čelenky

Tento rok je pre nás v Tete-Art obzvlášť ťažký a veru hádže nám kvalitné polená pod nohy. No nesťažujeme sa. Je to ako to je a treba sa s tým popasovať. Hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré… A veru hej, je to tak. Vždy keď sa jedny dvere zavrú, otvorí sa niekde aspoň okienko či škáročka. Treba ju však nájsť a poriadne sa obracať, aby ju človek vedel použiť.
Nám tento rok veľa vzal, ale i dal. Mnohému nás naučil a prinútil nás ešte viac sa snažiť, ešte viac tvoriť, ešte viac vymýšľať a ešte tvrdšie na sebe pracovať.

Už od samého začiatku Tete-Art sme túžili pracovať s textilom. Nikdy však na to neostal ani čas ani priestor ani financie… To sa však po skoro 8.rokoch zmenilo a to práve vďaka Korone. Tá nám poskytla dostatok času, donútila nás vyčleniť si priestor a použiť posledné zbytky financií na to, aby sme sa vrhli na textilnú tvorbu.

Prirodzene, naše kroky ku koncu karantény viedli k tvorbe autorských dizajnových rúšok, ktoré stále nájdete v našej ponuke. Práca na našich rúškach nám však pootvorila dvere do sveta odevov a ten si nás celkom opantal. A veru, nechce sa nám ísť z neho preč.

Vďaka väčšiemu množstvu voľného času sme sa opäť vrátili ku športu a práve tu, sme si uvedomili, čo v našom šatníku chýba a čo by sme radi vymenili za kvalitnejšie kúsky, ktoré budú naše. Pravé, slovenské a s našim autorským dizajnom.

Je toho viac čo chystáme, no práve teraz vážené dámy a páni, by sme vám radi predstavili naše outdoorové, funkčné čelenky.

Naše čelenky sa hodia na aktívny bežecký tréning, vysokohorské túry, aj outdoorové alebo športové aktivity mimo hôr.

Vďaka výnimočne nízkemu balnému objemu menšiemu ako hygienická vreckovka, ju môžete jednoducho zbaliť a nosiť všade so sebou. Vďaka skvelej schopnosti odvádzať pot a rýchloschnúcemu materiálu je čelenka vhodná aj na náročné tréningy.

Je len a len na Vás ako sa rozhodnete vzor na čelenke umiestniť. Či to bude vzorom umiestneným na čele, alebo po bokoch. Švík na čelenke je plochý, tak aby netlačil a bolo ho čo najmenej vidno a preto vôbec nemusí byť umiestnený v zadu na hlave, ale kľudne môže byť i na boku, vďaka čomu môžete vzor na hlave umiestniť podľa svojich predstáv.

Vietor viac nie je problémom. Čelenky majú vysokú ochranu proti vetru, vďaka technológii Wind Control, ktorá sa vytvára ochranným nástrekom na pleteninu.

Naše čelenky majú:

– Funkčný termoregulačný, rýchloschnúci materiál

– Vnútorná strana čelenky je jemná, mäkká, počesaná tak, aby bola k pokožke čo najpríjemnejšia

– Celofarebná, kvalitná potlač, kde je zafarbené každé jedno vlákno

– Farby sú stálofarebné, nesperú sa

– Čelenky majú vyšperkované, kvalitné šitie.

– Precízna ručná práca.

– Autorský dizajn.

– Vyrobené na Slovensku.

Veľkosť čelenky je univerzálna.

Šírka čelenky je 9 cm.

Ak vás naše čelenky zaujali budeme veľmi radi ak nakuknete do nášho e-shopu.

Aktuálne sú všetky kúsky skladom a pripravené na odoslanie.

Váš tím Tete-Art

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCaptcha and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.