Kto by to bol povedal?

Keby ste sa ma opýtali, pred pár mesiacmi, či Tete-Art vo svojej tvorbe zabrdne i do textilu, rozhodne by som povedala, že nie.
Časy sa však menia a prinášajú nie len nové možnosti ale i nové nutnosti.

V Tete-Art sme presvedčený, že rúška, či už chceme alebo nie, sa stanú našou súčasťou. Táto kríza pominie, ako časom každá pred ňou, ale možno sa vráti a možno príde iná alebo tu bude len obyčajná chrípka a naša zodpovednosť a solidarita voči druhým vzrastie natoľko, že si rúško nasadíme i počas nej. Napríklad počas letu v lietadle, kde sa vzduch cirkuluje v uzavretom ukruhu bez možnosti vetrania. V priestore kde sme voči niečomu takému najzraniteľnejší.
Preto sme sa i my rozhodli zaradiť do našej ponuky ochranné rúška.

Rúško boom, kedy sme všetci zháňali kde sa dalo čo sa dalo, už pominula veríme, že dnes už má rúško každý.
Na druhú stranu naše rúška nie sú len také obyč kúsky.
Vyrábame pre vás vysokokvalitné dizajnové kúsky. Také, aby ste sa s nimi cítili príjemne, aby to nebol len kus potrebnej látky, ale aby sa mohol z neho v prípadoch potreby stať plnohodnotný, funkčný, pohodlný a dizajnový kúsok oblečenia.

Na začiatok sme zvolili rúška s autorským dizajnom z našej novej kolekcie Hej Goraľu a už teraz pracujeme na ďalších farebných variáciách a motívoch.

V tejto chvíli ponúkame rúška v troch farebných variantách.

V nádhernej modrej.

Žiarivej ružovej.

A elegantnej hnedej.

A v priebehu nasledujúcich dní sa môžete tešiť i na nádhernú zelenú a samozrejme i čiernu farebnú kombináciu.

-Strih rúška, ktorý sme zvolili zabezpečuje, aby dobre sadol na každú tvár a nepohyboval sa po tvári keď rozprávate alebo otáčate hlavou. „Zahákne“ sa zo spodu sánky ako i na nose.

-Gumičky na našich rúškach sú ploché a mäkké, aby za ušami netlačili.

-Gumičky sú vopred predvárané, aby si následne pri bežnom praní čo najviac zachovali svoj tvar. Nenaťahovali sa či naopak neskracovali. Napriek tomu, sa tomuto javu úplne zabrániť nedá a preto, hoc je naše šitie na gumkách skryté, je možné gumky pretočiť a skrátiť si ich pár ručnými stehmi a opäť spoj schovať do „tunelíku“.

– Rúška z dielničky Tete-Art sú dvojvrstvové, rýchloschnúce. Pričom v tejto aktuálnej, letnej verzii sme spodnú látku zvolili vzdušnejšiu, mäkšiu a príjemnejšiu. Tak, aby rúško stále chránilo, ale zároveň, aby bolo čo najšetrnejšie k jemnej pokožke na vašej tvári a tak, aby sa vám čo možno najlepšie dýchalo, počas horúcich dní, ktoré nás čakajú.

– Rúška majú vyšperkované, kvalitné šitie.

– Rúška je možné prať aj žehliť. Prať sa môžu na 60 stupňov avšak ak si ho chcete zachovať čo najdlhšie tak krásne ako v prvý deň nosenia, odporúčame ho prať na 40 stupňov s použitím antibakteriálneho pracieho prostriedku.

Naše rúška sú naozaj kvalitné, autorské, dizajnové kúsky a ich výroba nieje lacná, od toho sa odvíja aj ich cena. Pokiaľ ste však človek, ktorý ani v tejto dobe nemá stále ochranné rúško, napríklad pre to, lebo sa mu častým praním už zničilo a nemôžete si dovoliť takýto dizajnový kúsok, dajte nám vedieť. Odporučíme vám predajcov, ktorý šijú rúška z rôznych zbytkov látok za najnižšiu možnú cenu.

Pokiaľ už svoje rúško máte a radi by ste nám pomohli aj inak, budeme veľmi vďační, keď nás podporíte tým, že si u nás vyberiete niektorú z pestrej ponuky našich krasotiniek, ktoré sa vám alebo niekomu blízkemu už dlhšiu dobu páčia.

S pozdravom a želaním príjemného dňa,
váš tím Tete-Art

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCaptcha and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.