Malý report z Nitránskeho rínku

Kde ste boli včera?

My na famóznom Nitránskom rínku.

Počasie nám nielenže prialo, ono bolo snáď až gýčové.
Organizačne to bolo opäť perfektne zvládnuté. Veselí, milí a predovšetkým ochotní organizátori, ktorí sa vždy snažia maximálne vyjsť v ústrety, program počas celého dňa, množstvo zaujímavých výrobcov a predajcov a dobra nálada a atmosféra všade na vôkol. Toalety a cisterna s pitnou vodou sú v Nitre samozrejmosťou.
Proste jedna perfektne zvládnutá akcia kam sa vždy veľmi radi vraciame. Veď v Nitre tu už snáď ani inak nejde!
Týmto by sme sa radi poďakovali tímu organizátorov Nitránskeho rínku, že sme opäť mohli byť jeho súčasťou.

Návštevníkov bolo veru mnoho, no keď sa trošičku roztrúsili po stánkoch s občerstvením, podarilo sa mi vytiahnuť päty z nášho stánku s krasotinkami a pozdraviť sa s priateľmi z Champeriko, C-A-T, Fan-Fan a mnohými ďalšími.

Že boli na rínku ozaj zaujímavý predajcovia svedčil aj fakt, že sme neodolali a tiež sme si urobili radosť.

K Wilfred nás zatiahli naše nosíky, lebo ich čajíky rozvoniavali široko ďaleko.
Čajíky sú u nás na dennom poriadku, a veru sa už nevieme dočkať až ochutnáme tieto z Wilfred. Tá vôňa je tak neskutočná, že určite dokúpime postupne aj ďalšie. Výber bol naozaj pestrý.

 

Plantiziu už dlhšie sledujeme na internete a keď sme ich na rínku objavili neodolali sme a hneď sme si u nich zadovážili terárko a tri rozkošné riasogule. Terárko budeme ešte dekorovať kamienkami a musím povedať, že to vypadá tak, že tieto riasoguličky u nás v domácnosti započali kvetinovú éru. Už lustrujem Plantiziu a vyberám ďalšie kvietky ktoré budú vhodné do našej domácnosti, k našim trom mačacím, ozrutným a pochabím šelmám.

Objavili sme aj značku Maja Planet u ktorej sme si kúpili kompostovateľný, ručne vyrobený eco obal, ktorý nahrádza plast, igelitové vrecká a dózy. Eco obal je zo 100% bavlnenej látky, jojobového oleju a živice z borovice. Je antibakteriálny, antimykotický a antiseptycký a my sa už tešíme ako nám tento obal poslúži na fajný domáci chlebík.

A hoc naša chladnička nepatrí medzi omagnetkované chladničky, keď sme zbadali u drevára vedľa nás takúto roztomilú mačaciu magnetku, taktiež sme neodolali.

A neodolali by sme ešte zrejme mnohým ďalším vecičkám, ale nedalo sa, pretože v našom stánku boli takéto zástupy ľudí, ktorý čakali na svoj kúsok z dielničky Tete-Art.

Rínek je teda úspešne za nami a my veru máme čo robiť aby sme všetko znova vyrobili a doplnili zásoby, lebo už za pár dní nás môžete nájsť v Žiline na Staromestských slávnostiach.

Ďakujeme priatelia, že sa Vám naša tvorba páči a že o ňu máte záujem. Máme nesmiernu radosť. Snažíme sa pre Vás vyrábať naše krasotinky čo najkrajšie a čo najkvalitnejšie a Vaša radosť je náš úspech.
Ďakujeme! 🙂

Tešíme sa na Vás!
Váš tím Tete-Art

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCaptcha and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.