Naša cesta, alebo pohľad do zákulisia našej tvorby

V druhej polke minulého roku sa nám podarila veľká vec.


Konečne sme si zadovážili vlastný laser. ktorý používame pri výrobe našich Krasotiniek.

Stálo nás to naozaj veľmi veľa finančných prostriedkov a naozaj nesmierne úsilie a množstvo času. Avšak podarilo sa. A naozaj táto investícia stála za všetky tie útrapy okolo toho.

Za uplynulé dva roky ako sme sa rozhodli vydať inou cestou a začali sme vyrábať elegantnejšie, nadčasové kúsky, sme prešli niekoľkými spoluprácami s rôznymi firmami, ktoré sa venovali značeniu chirurgickej ocele. Niektoré boli s lepším iné s horším výsledkom a pri iných nám to naozaj skvelo klapalo, avšak vždy to malo svoje ALE…

Rozhodli sme sa preto, že si zadovážime vlastný Laser. A aj keď to bolo naozaj náročné sa k nemu dopracovať, stálo to zato, pretože teraz, úprimne, bez nejakého falošného chválenkárstva môžeme povedať, že naše šperky nikdy neboli krajšie a prepracovanejšie ako sú teraz.

Je to hotová alchýmia nastaviť Laser tak aby biela bielou bola. Zároveň však tak aby vzor bolo vidno pod každým uhlom, pod denným ale i pod umelým svetlom. Aby mal prekrásne ostré obrysy a dali sa rozoznať i tie najmenšie detaily na už tak drobných šperkoch. Každý šperk sa značí inak. Každý farebný povrch, každá hrúbka ba dokonca i každý vzor potrebuje úplne iné nastavenie aby sme docielili dokonalý výsledok. Vycentrovať komponent tak aby vzor nebol krivo je miestami doslova umenie.

Mohli sme sa vydať jednoduchšou a asi tak o 80% lacnejšou cestou a zadovážiť si metalickú tlačiareň, ktorá funguje na úplne inom princípe ako laser avšak jej výsledky nie sú ani zo štvrtiny tak krásne a prepracované ako značenie laserom. Som naozaj veľmi rada, že sme sa na túto cestu nenechali zlákať, že sme sa ňou nevybrali len preto, že bola jednoduchá….

Jedna z vecí po ktorej sme okrem dokonalých Krasotiniek túžili a vy ste nás o ňu často žiadali je personalizácia šperkov.

Počas spoluprác s inými firmami to bolo doslova až skoro nemožné avšak teraz keď už máme vlastný laser a úplne všetko si robíme sami, v ničom nie sme na nikoho iného odkázaní, vám túto službu konečne a s veľkou radosťou ponúkame.

Každú Krasotinku z chirurgickej ocele je odteraz možné i personalizovať. Čiže vám na ňu môžeme doplniť meno, dátum, symbol či krátke venovanie. Pre možnosti personalizácie jednotlivých Krasotiniek, nás neváhajte kontaktovať radi ich s vami preberieme.


Toto bol pre nás obrovský krok, obrovský úspech a sme na nás veľmi hrdí, že sme to nevzdali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCaptcha and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.