Darček pre muža

Vianoce, ako sa u nás povie, sú coby dup!

Často sa stretávame s tým, že žienky proste netušia čo tomu svojmu, priateľovi, manželovi, tatinovi, synátorovi, dedovi, kamarátovi….. Proste a jednoducho, tomu svojmu, dať na Vianoce.

Tiež sa s týmto problémom sem tam pasujete?

Zrejme sme to už všetci aspoň raz zažili, a presne pre to, sme sa rozhodli vám tohto roku priniesť také komplexné zhrnutie výrobkov z našej dielničky, ktoré je  zamerané na pánov.

Veľmi, ba až extrémne obľúbenými sa u nás stali pánske náramky.

Náramky sú vhodným darčekom pre mužov v každom veku. Štýlová klasika, v modernom poňatí, ktorá dodá výzoru šmrnc a púta pozornosť.

V tejto chvíli máme v ponuke dva typy kožených náramkov.

Trojradový náramok s korálkami a zápästný náramok , ktorý sa nesie v  tradičnom duchu.

Trojradové náramky ponúkame v troch farbených variantách  a to v elegantnej čiernej, štýlovej hnedej a neprehliadnuteľnej modrej. Tieto náramky sú z kolekcie Hej goraľu a zdobené sú autorským vzorom inšpirovaným Goralskou kultúrou.

V tradičnejšom duchu sa nesú naše zápästné náramky ktoré ihneď upútajú pozornosť svojho okolia. Náramky sú z kolekcie, Z čičmianskej chalúpky, ktorá je charakteristická svojimi čistými líniami a geometriou

Z oboch kolekcií sme pre pánov pripravili i náhrdelníky.
Náhrdelník z kolekcie Hej goraľu, ktorá je určená, pre hrdých a nebojácnych mužov, sme poňali výraznejšie a masívnejšie, pričom nám inšpiráciou boli vojenské známky na krk.

Naopak náhrdelník z kolekcie, Z čičmianskej chalúpky, vyniká svojou jednoduchosťou a minimalizmom.

V kolekcii Hej goraľu, nájdete aj pánsky prsteň.Tento masívny prsteň je vyrobený zo 100% chirurgickej ocele, tak ako všetky naše výrobky. Má elegantný, klasický dizajn pripomínajúci pečatný prsteň a zdobený je tak ako celá táto kolekcia, autorským vzorom inšpirovaným Goralskou kultúrou.
Pohodlne sa nosí a voda ani pot mu neublížia.

Goralskú kolekciu sme poňali celkom komplexne a tak v nej nájdete i elegantné, gélové perá. Ktoré Vám posielame nie len darčekovo zabalené, tak ako všetky vyššie uvedené kúsky, ale i s náhradnou náplňou a ochranným cestovným púzdrom.Písanie rukou má stále svoje čaro a pri práci v kancelárii býva nevyhnutnosťou. Elegantným, originálnym perom určite prešľap neurobíte, to sa proste vždy zíde.

V ponuke máme aj hrnčeky. Tie naše sú AAA, čiže sú najvyššej kvality a vhodné sú do mikrovlnky i do umývačky riadu.
V kolekcii Hej goraľu ponúkame na výber z  niekoľkých možností.
Farebný hrnček v modrej, hnedej a zelenej farbe.

Alebo čiernobiely hrnček kde máme opäť niekoľko variánt. Hrnček na prednej strane zdobí veľký autorský vzor inšpirovaný Goralskou kultúrou a na zadnej strane je ornament a časť textu piesne ( v Slovenčine) Go̲raľu, cy či ňe žaľ alebo môže byť hrnček bez textu a v tom prípade bude mať vzor na oboch stranách.

Hrnčekov vhodných pre pánov, však nájdete v našej ponuke neúrekom. Tu vám prinášame niektoré z nich.

Vhodným darčekom pre chlapa, môže byť i obal na doklady či vizitky. Do dokladovníku sa zmestí 7 dokladov ako je napríklad, občiansky a vodičšký preukaz, zdravotná kartička, platobná karta a rôzne vernostné karty. Poskladať si tam môže i bankovky.  Dokladovník, je pevný, malý a skladný. V ponuke je ich tiež viacero.

Pre milovníkov vína či medoviny u nás nájdete zátky do fľaše.

Pre fajčiarov máme zapaľovače a tabatierky.

Na špeciálne príležitosti máme pre pánov obľúbené manžetové gombíky.

A samozrejme u nás nájdete i drobnosti ako sú kľúčenky a odznačiky.

Na záver v našej ponuke nájdete i kvalitné, dizajnové rúška z autorských látok. Rúška sú vzdušné, fukčné (odvádzajú pot), s nastaviteľným nosom v skvelom strihu a s mäkkými plochými gumkami, ktoré netlačia.

Verím, že sme vás aspoň trošku inšpirovali, čo dať tomu svojmu pod stromček a ak vás naša ponuka zaujala, budeme veľmi radi, keď si naše výrobky prezriete detailnejšie v našom e-shope.

Všetky pánske šperky a doplnky je možné zladiť i s dámskymi a vytvoriť si tak jedinečné sety.

V prípade otázok nám neváhajte napísať, radi Vám odpovieme. Aktuálne ešte prijímame objednávky s doručením do Vianoc.

Tím Tete-Art

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCaptcha and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.